Telefon
WhatsApp
İnstagram

Sık Sorulan Sorular

image
Güncel Sorular

Sorularınıza aşağıdan cevap bulabilirsiniz.!

 • Yerimden hastaneye hasta nakli nedir?

  Randevulu doktor muayenesi, laboratuvar sonuçları, rapor, diyaliz, tomografi ve MR çekimi gibi acil olmayan tıbbi gereksinimler için hastaların, ambulans ve sağlık çalışanları eşliğinde evinden alınıp gitmek istedikleri sağlık kuruluşlarına gitmelerini sağlamayı başaran hizmettir.

 • Ambulans'ın müsaitlik durumunu nasıl anlarım?

  Özel olarak hizmet veren firmaların, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenmiş Ambulans Servisi Uygunluk Belgesi, ambulanslarının ise İzmir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenmiş Ambulans Uygunluk Belgesi ile çalışması gerekmektedir. Ayrıca, ambulans üzerinde görev yapan personellerin, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenmiş Personel Çalışma İzin Belgesi sahibi olması gerekmektedir. Pro life Ambulans’ta görevli personelimiz, ekipteki görevini ve advertını belirtir şekilde yaka kartları kullanmaktadır. Ayrıca tüm ambulanslarımız ve personelimiz İzmir İl Sağlık Müdürlüğü bilgisi ve onayı ile hizmet vermektedir.

 • Taşınacak kişiyi şehir dışına götürebilirmisiniz?

  Pro Life Ambulans Ülkemizin tüm illerine taşıma hizmeti veriyor. İstek anında hastanızı şehir dışı özel ambulansımızla transfer veya taşıma işlemleri yapabiliyoruz. Hastanızın tıbbi durumunun müsait olması anında şehir dışı kısa veya uzun mesafe hasta taşımayı gerçekleştiriyoruz.

 • Ambulans tarifeleri genelde ne kadar oluyor?

  Fatura , Nakit , Pos veya mobil order yöntemi ile personellerimiz ve diğer çalışanlarımıza teslim edebilir adınıza uygulatabilirsiniz.

 • Hastaneden bulunduğum konuma hasta taşıma nedir?

  Gözetim hedefiyle eriştiği hastaneden binek araba durumu ile talep ettiği lokasyona ulaşım yapamayan hastaların, ambulans ve görevlilerimiz yardımıyla , gözetim aldığı hastaneden bulunduğu lokasyona ulaşmalarını yapan ambulans hizmetidir.

 • Sağlık kuruluşları arasında taşıma işlemleri nasıl yapılır?

  Sağlık dolayından dolayı gözetim amaçlı gittiği hastaneden farklı tedavi merkezlerine gitmesi gereken hastanın, ambulans ve personellerimiz ile beraber , gidecek oldukları lokasyona gitmesini kolaylaştıran ambulans hizmetidir.

 • Taşıma ambulanslarında hangi personeller görev alır ?

  Hasta taşıma araçlarında en az bir tıbbi personel ve sürücü olarak iki görevli hizmette bulunur.

 • Hasta Taşıma araçlarında hangi donanımlar mevcut?

  Takip ve lokasyon cihazları , tansiyon ölçer , oksijen cihazı , malzeme çantası , İletişim araçları vb.

Sitemap.xml
izmir acil ambulans izmir acil ambulans hakkında izmir özel ambulans hizmetleri izmir izmir hasta nakil hizmetleri izmir ambulans kiralama izmir organizasyon hizmetleri izmir kurumsal sağlık ekibi izmir sabit nokta hizmetleri izmir acil ambulans blog izmir acil ambulans iletişim izmir özel ambulans İzmir PCR Testi Özel Manisa ambulans Özel Aydın ambulans kore yaşam Mavi Gizem Ronytek Bilişim Suruculuk.com | Sürücülük Firma Rehberi Global Secure Cargo Service | GSCS I Uluslararası Kargo Taşımacılığı classical copy Özel İzmir Nakliyat